AYÇAM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

07.02.2000 Tarihinde Gölcük/Kocaeli’de Nurgül Moldur tarafından kurulmuştur.  Sigorta aracılık hizmetlerinde yetkili Acente olarak faaliyet göstermektedir.  Acenteliğimiz Elementer , Sağlık, Emeklilik ve hayat alanında tüm branşlarda hizmet vermektedir.

Ayçam Sigorta Acenteliği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.  Bireysel ve kurumsal müşterilerine  şeffaf , daima ulaşılabilinir, hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ;  

Sigorta Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , tüm müşterilerimizin, iş ortaklarımızın  ve çalışanlarımızın beklenti ve taleplerini en üs düzeyde karşılamaya çalışarak, güven duyulan bir ortam sağlamaktır.

MİSYONUMUZ;
Uzman ekibimizle, talep edilen poliçeler hakkında doğru teminat , uygun fiyat, tarafsız bilgi ve satış sonrası destek sağlamaktır. Sigortacılıkta profesyonel bakış açısını, eksiksiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile pekiştirmektir.

VİZYONUMUZ;

Toplumda sigorta bilincini arttırmak , Sigorta Sektöründe markasını her zaman güvenilir ve çözüm odaklı anlayışıyla yükseklere taşımak. Türkiye’deki sigortacılık sektörünün Dünya standartlarına ulaşması için katkıda bulunmak.

aycam

Nurgül MOLDUR

Ayçam Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Genel Müdür

Koto Kocaeli Ticaret Odası Sektör Meclisi

Başkan Yrd.

Kosad Kocaeli Sigorta Acenteleri Derneği

Yönetici

Tobb Kadın Girişimciler Kurulu

Kurucu İcra Kurulu Üyesi

Çalışma Ekibimiz 7/24 Hizmetinizde

Çalışma Ekibimiz 7/24 Hizmetinizde